SHOW RESULTATEN AMBRUS
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 - Winner Leeuwarden, Keurmeester: Jan Ebels (NL)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, Reserve CAC, Reserve CACIB **** (3)
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 - Herbst Austellung Dortmund, Keurmeester: Uwe Nölke (DU)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC), FCI-CACIB, Klub CAC, BOS, HERBSTSIEGER **** (3)
ZATERDAG 14 OKTOBER 2023 - Clubmatch KC Sneek, Keurmeester: Ineke Groen (NL)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, BOB
ZATERDAG 7 OKTOBER 2023 - Wallonia Dog Show Mons 2023, Keurmeester: Theo Leenen (BE)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB, WALLONIA WINNER! ****(3 1/2)
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 - HRV Summer's End Show, Keurmeester: Dusan Paunovic (RS/ Servië)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, CAC, BOB **** (2 1/2 )
DONDERDAG 24 AUGUSTUS 2023 - World Dogshow Geneva, Keurmeester: Judit Korósz-Papp (HU)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend
WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2023 - Grand Prix de Genève, Keurmeester: Claude Ritter (FR)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, CAC, Reserve CACIB ****(1)
ZONDAG 6 AUGUSTUS 2023 - 14e Internationale Hunde Ausstellung Oldenburg, Keurmeeester: Rob Douma
Tussenklasse: 1 Zeer Goed
ZATERDAG 5 AUGUSTUS 2023 - 15e Internationale Hunde Ausstellung Oldenburg, Keurmeester: E. Deutscher (A)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, CAC/CACIB, Beste Reu, Anw. Dt. Ch. VDH, BOS (Best Opposite Sex) ****(2)
ZATERDAG 22 JULI 2023 - Golden Dog Trophy 2023, Keurmeester: Rui Oliveira (PT)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, Reserve CAC/CACIB **** (1 1/2)
ZONDAG 25 JUNI 2023 - Internationale Dogshow Genk, Keurmeester: Marian Draganescu (RO)
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, (CAC/CACIB), Beste Reu, Best of Breed ****(1)
ZATERDAG 17 JUNI 2023 - Internationale Rassehunde-Ausstellung Giessen, Keurmeester: Rolf Blessing
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, (CAC/CACIB), Beste Reu, Best of Breed **** (1)
MAANDAG 29 MEI 2023 - Pinkstershow Gorinchem, Keurmeester: D. Spruyt
Tussenklasse: 1 Uitmuntend, (CAC/CACIB), Beste Reu, Best of Breed *** * (2)
ZONDAG 28 MEI 2023 - Dogshow Wieze (BE), Keurmeester: Francisco Ruiz Rodriquez (ES)
Tussenklasse: 1 Zeer goed
ZATERDAG 6 MEI 2023 - Dogshow Gent, Keurmeester: Olli Kokkonen (FI)
Tussenklasse: 1 Zeer goed
***HOERA, AMBRUS IS INTERNATIONAAL JEUGDKAMPIOEN!*** 3)
ZONDAG 11 DECEMBER 2022 - Internationale Rassehunde Ausstellung Kassel 2022, Keurmeester: Gabriela Ridarciková
Jeugdklasse: 1 Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed, Jugend Ch. VDH
***HOERA, AMBRUS IS NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN!*** 2)
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022 - Dutch Winner Show Leeuwarden, Keurmeester: Mevr. Van Veen-Keur (NL)
Jeugdklasse: 1 Uitmuntend, Beste Jeugd Reu, Junior Winner, Reserve CAC, Crufts Qualification
VRIJDAG 25 NOVEMBER 2022 - Fryslân Cup Leeuwarden, Keurmeester: Iveta Novakova (CZ)
Jeugdklasse: 1 Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed, CAC
***HOERA, AMBRUS IS BELGISCH JEUGDKAMPIOEN!*** 1)
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022 - Eurodogshow Kortrijk, Keurmeester: D. Spruyt (België)
Jeugdklasse: 1 Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022 - Dogshow Bleiswijk, Keurmeester: Rolf Blessing (Duitsland)
Jeugdklasse: 1 Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed, CAC
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022 - Dogshow Leuven (Lovanium), België, Keurmeester: Marie-Josée Melchior (LUX) Jeugd Klasse: 1 Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed, CAC, Crufts Qualification
ZONDAG 16 OKTOBER 2022 - Halloween Dogshow Genk, België, Keurmeester: Zaur Agabeyli
Jeugd Klasse;
1
Uitmuntend, Beste (Jeugd)Reu, Best of Breed, CAC
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022 - Brabants Rashondenfestival, Keurmeester; Mevr. Van Adrichem Boogaert-Kwint
Puppy Klasse; 1 Veelbelovend, Beste Puppy
ZATERDAG 02 JULI 2022 - DOGSHOW UTRECHT - Outdoor Summer Show, Keurmeester: Alfonso Castells (ES)
Puppy Klasse; 1 Veelbelovend, Beste Puppy
ZONDAG 05 JUNI 2022 - Pinkstershow Gorinchem , Keurmeester; Gerard Jipping (NL) Jongste Puppy klasse; Veelbelovend